Jak to funguje


Naše řízení proměňuje časovou flexibilitu výroby a spotřeby elektřiny na komoditu – přináší tak výnosy výrobcům a úspory odběratelům. Dokážeme dálkově spínat Vaše zařízení ve chvíli, kdy je pro Vás cena nejvýhodnější.

Zkušenosti zákazníků


V roce 2016 využilo naše řízení 120 kogeneračních jednotek s celkovým instalovaným výkonem 96,6 MW. Za každou vyrobenou MWh jsme klientům zaplatili až 1600 Kč. Snížit náklady a zvýšit výnosy můžeme i Vám. Pokud disponujete akumulací, flexibilní spotřebou či zdrojem energie, spojte se s námi! Naše služby jsou ideální pro řízení kogeneračních jednotek, bioplynových stanic, parních a plynových turbín, menších vodních elektráren, chladíren a tepláren.

Smart about

Kogenerační jednotky


Řízení kogeneračních jednotek je inovativní metoda Digital Energy Services založená na flexibilitě zařízení a dynamických cenách elektřiny na vnitrodenním trhu. Námi řízené kogenerační jednotky vyrábějí elektřinu, když je cena nejvyšší. Díky nepřetržitému chodu dispečinku monitorujeme aktuální stav elektrické soustavy, dálkově ovládáme výrobny a zefektivňujeme chod jednotek.

Vnitřní výroba


  Prostřednictvím chytrého řízení elektráren dokážeme maximálně zefektivnit provoz. Elektřina z výroby řízené Digital Energy Services má vždy stejnou hodnotu. Zaplatíme za elektřinu, kterou si vyrobíte a spotřebujete. Výkupní cena přebytků elektřiny je vždy vyšší než cena dodávané elektřiny. Jako jediní vám zaplatíme za spotřebu vámi vyrobené elektřiny.

Smart features
Smart energy

Řízení spotřeby


Digital Energy Services dokáže zefektivnit i Vaši spotřebu energie. Naše řízení akumuluje energií maximálně účinně do chladu, mrazu nebo tepla. Potřebujete pouze disponovat časovou flexibilitou, abychom spínali Vaše zařízení jenom tehdy, když je cena energie nejnižší. Řízení spotřeby je vhodné především pro mrazírny, chladírny, teplárny, bazény a bazénové komplexy a čerpání do nádrže.

Hlavní výhody

 • Okamžitá úspora nákladů až 30 %
 • Regulace výroby a spotřeby v závislosti na aktuální na ceně elektřiny
 • Dispečink Digital Energy Services k dispozici 24/7
 • Jednoduché a nenákladné nasazení
 • Vzdálené automatické řízení bez nutnosti lidského zásahu
 • Online monitoring provozu ze zákaznického portálu

Podmínky využívání

 • Časová flexibilita ve výrobě nebo spotřebě
 • Průběhové měření typu A nebo B
 • Dodavatel elektřiny Digital Energy Services
 • Velikost rezervované kapacity minimálně 100 kW
 • Převzetí odpovědnosti za odchylku

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

Nyní můžete očekávat, že vás v nejbližší možné době kontaktuje náš tým Nazeleno.

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.