Tarif Dobrý skutek


Dělat věci tak, aby měly hlubší smysl.

Naše filozofie nás nejprve přivedla k obchodování se zelenou elektřinou – chtěli jsme dělat něco užitečného pro životní prostředí. A pak jsme chtěli nějak prospět i lidem. Tak se zrodil tarif Dobrý skutek. Jeho prostřednictvím nabízíme neziskovým organizacím, kulturním centrům a rodinám v tíživé situaci čistou zelenou elektřinu bez nároku na zisk pro nás.

Kdo se může připojit?

Kulturní spolky

Rádi bychom cenově dostupnou elektřinou podpořili divadla, kina a další kulturní centra, která svou činností přinášejí radost.

Neziskové organizace

Dobrým skutkem podporujeme neziskové organizace, dobročinná a dobrovolnická centra, domy na půl cesty, chráněné dílny, dětské domovy či azylové domy.

Tarif Dobrý skutek poskytujeme organizacím, které se angažují v oblasti pomoci potřebným či jiné obecně prospěšné činnosti. Podporujeme svébytné organizace (nemůže se například jednat jen o CSR projekt korporátní firmy).

Jak se připojit?

Každou jednotlivou žádost posuzujeme s maximální pečlivostí. Bohužel není v našich silách ani možnostech vyhovět všem (jakkoliv bychom si přáli opak). Prosíme všechny zájemce o tarif Dobrý skutek, aby nám krátce napsali o své organizaci a my se pokusíme co nejvíce žádostem vyhovět.(nepovinné)


(nepovinné)Ročně ušetříte za energii pro Váš byt:


5 000

Spotřeba

328

MWh/měsíc


5 432 MWh
za rok

Cena

1 232

Kč/měsíc


18 000
za rok

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

Nyní můžete očekávat, že vás v nejbližší možné době kontaktuje náš tým Nazeleno.

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.