Tomáš Janeček je úspěšný český podnikatel a investor. Dlouhodobě působí ve společnosti RSJ a investičním fondu RSJ Private Equity, který investuje do moderních technologií v oblasti obnovitelných zdrojů, IT a zdravých potravin. Tomáš Janeček se stal součástí Nano Energies v roce 2012, protože ho oslovila myšlenka moderní energetické společnosti vedoucí lidi k energetické soběstačnosti. V roce 2008 založil s manželkou montessori mateřskou školu Duhovka, která se rozrostla na jesle, základní školu a gymnázium. Vytvořil tak jedinečný ucelený systém česko-anglického bilingvního vzdělávání pro děti od 1,5 roku do 19 let.

Petr Rokůsek je vizionář v oblasti moderní energetiky, který svým dlouholetým podnikáním ukazuje, jak lze chytře spojovat přírodu a technologie. Od roku 2008 stojí v čele akciové společnosti Nano Energies, která prostřednictvím tří divizí udržitelně obchoduje s elektřinou a přináší tak firmám i běžným uživatelům možnost efektivně a odpovědně nakládat s elektrickou energií. S týmem expertů se aktuálně zaměřuje na výzkum a testování možností sdílení elektřiny a agregování energetické flexibility.

Petr Rokůsek začal podnikat už během studia životního prostředí na ČVUT, když s holandským obchodním partnerem založil úspěšnou společnost Jansen Display. Udržitelné zacházení s přírodními zdroji a materiály aplikuje i v dalších firmách, které řídí nebo spoluzaložil. Od roku 2018 tráví část pracovního týdne ve Švýcarsku vývojem inovací v oblasti moderní energetiky, blockchain technologií a chytrých textilií.

Jan Škampa vede tým traderů a analytiků, kteří úspěšně obchodují na energetických trzích v Česku, Belgii, Francii, Holandsku, na Slovensku a ve Velké Británií. Společně se věnují i optimalizaci predikčního matematického modelu pro odhad situace v elektrických sítích a výzkumu možností agregace flexibility, díky čemuž Nano Energies přispívá k vyrovnávání evropských elektrických soustav. Ve vedení Nano Energies, kde se podílí i na strategickém řízení, působí od roku 2013.

Příchodem do společnosti ukončil Jan Škampa svou úspěšnou působnost ve vrcholovém pokeru, kterému se věnoval od dob studia ekonomie na Univerzitě Karlově v Praze. V roce 2009 zvítězil v prestižním turnaji European Poker Tour.

NANO ENERGIES A.S.


Nano Energies a.s. je moderní česká energetická společnost, která na trhu působí od roku 2008. Prostřednictvím dceřiných společností efektivně a udržitelně obchoduje s elektřinou a přináší tak investorům, firmám i běžným uživatelům více svobody.
Od roku 2013 stojí v čele společnosti akcionáři Petr Rokůsek, Tomáš Janeček a Jan Škampa.

Nano Energies Trade s. r. o. je majoritním hráčem na českém spotovém trhu s elektřinou. Vedle obchodování v České republice je aktivní také v Belgii, Francii, Holandsku, na Slovensku a ve Spojeném království.

Digital Energy Services s. r. o. zajišťuje funkci agregátora flexibility na trhu s elektřinou. Díky využívání flexibility poskytuje Digital Energy Services klientům službu chytré řízení, které pomáhá optimalizovat spotřebu a výrobu elektřiny.

Nano Green s. r. o. je první a největší dodavatel elektřiny pocházející výhradně z obnovitelných zdrojů do firem i domácností po celé České republice. Stoprocentní zelenost dodávané elektřiny garantuje každoroční nezávislý audit společnosti PricewaterhouseCoopers Audit, s. r. o.

Mám zájem

Rádi předáme více informací

Jednoduše popište svůj dotaz.
Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

Děkujeme a co nejdříve se s vámi spojíme.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.